Alma įsigijo lovą „Palermo“ ir minkštą kampą „Salsa“ (Palanga):

Pirkome lovą Palermo su čiužiniu ir minkštą kampą Salsa savo poilsio namams Palangoje. esame labai patenkinti tiek lova, tiek svetainės kampu. Šioje lovoje mes išsimiegame net geriau nei savo namuose. Ačiū Jums.

lova palermo kliento namuoseKampas Salsa kliento namuose

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandra pirkusi lovą Boston (Vilnius):

Sveiki, labai džiaugiamės pas jus įsigiję miegamojo lovą Boston.Ačiū už profesionalią konsultaciją, kokybišką daiktą, sklandų ir kokybišką pristatymą. Mūsų nuomone miegamojo lovos kokybė viršijo visus mūsų lūkesčius.Rekomenduosime jus savo draugams ir pažįstamiems.Ačiū?

Lova Boston juoda kliento namuose

Rima, pirkusi lovą „Viktorija“ (Marijampolė):

Tikrai džiaugsimės pasirinkimu lova „Viktorija“. Kokybė atitinka kaina. Ypač nustebino greitas įmonės darbas, laiku įvykdytas užsakymas . Didelis ačiū komandai už kokybišką ir operatyvų darbą.

Valdas iš Klaipėdos pirkęs lovą Romeo ir čiužinį Sence:

Aciu esu labai patenkintas jusu lova ir ciuziniu 😉

Danielius įsigijęs sofas-lovas Petra:

Pirmas įspūdis pamačius baldus: „Nepagalvojom, kai gobeleną rinkomės-per daug šviesus, nepraktiškas“. Tačiau pradėjus naudotis baldus, supratom, kad „ARTO BALDAI“ pagalvojo už mus. Lovos taip išsilanksto, kad netenka gulėt ant gobeleno, be to, pasiūta taip, kad daug ką galima nuvilkt ir išskalbt. Šiaip baldai tvirti, kokybiški, ko pasigendam pirkdami baldus iš kitur. Kitą kartą baldų taip pat ieškosime „ARTO BALDUOSE“. Dar kas labai patiko – greitai suderintas užsakymas ir sutartu laiku pristatyti baldai.

Alia įsigijusi sofą-lovą Hugo:

Laba diena. Ačiu, esu labai patenkinta jusu – sofa lova Jos ieškojome per visą Vilniu. Labai patogi miegoti, gražus audinys ir gera kokybė. Rekomenduoju visiems.

Irena iš Mažeikių pirkusi lovą Ženevą ir čiužinį Salvė:

Laba diena, Siunčiu Jums lovos Ženevos nuotrauką. Čiužinį parinkote tinkamą – Salvę, labai patogu miegoti ant jo ir lovos galvūgalis nuostabiai patinka. Galima paskaityti prieš miegą, yra galvai atrama. Svarbiausias kriterijus lovai – minkšti kraštai( nebeturiu mėlynių ant kojų :). Lova skirta jaunuolio kambariui, bet išbandėme visi šeimos nariai. Ačiū už puikų gaminį.

IMAG0630-700x525

Lionė iš Šiaulių pirkusi lovą Viktoriją:

Labai grazi ir patogi lova. Pati tokia isigijau.

IMG_2067-700x525

Kristina apie Lovą City ir čiužinį Bingo:

Sveiki, esame labai patenkinti įsigiją lovą City. Tiek paveikslėlyje tiek realybėje lova atrodo puikiai. Lova ne tik patogi bet ir labai papuošė ir išryškino jaunuolio kambarį. Audiniai tvirti, kokybiški ir gražūs.

Taip pat pas Jus įsigijome čiužinį Bingo, bei pagalvę nuo knarkimo. Pagalvė patogi miegoti ir tikrai įsitikinau, kad mažina knarkimą. Čiužinys mums šiek tiek per minkštas, galbūt galėjome pasirinkti kitą variantą, kadangi esame pratę miegoti ant kietesnio paviršiaus.

Visumoje esu labai patenkinta įsigytomis prekėmis ir ypač aptarnavimu. Viską gavome sutartu laiku ir žinoma už puikiai suderintas kainas. Ačiū

Ernestas iš Kauno pirkęs lovą Viktorija:

IMG_0186

Donatas iš Šiaulių pirkęs lovą Romeo:

Puiki ir stilinga lova. Arto baldai – garantuota kokybe. 😉

 

Vilma iš Kauno pirkusi sofą-lovą Malaga:

Sofą-lovą Malagą įsigijau prieš 1,5 metų ir tikrai ji nenuvylė iki dabar. Pirkinį pirkau internetu, net realiai nemačiusi. Kai pristatė sofą-lovą likau be galo patenkinta, jos išskirtiniu dizainu, lietuviška kokybe ir patvarumu. Kaina taip pat atitinka savo kokybę, ko nieko panašaus negalėčiau pasakyti apie lenkišką produkciją. Tikrai rekomenduoju nei vienam neabejoti ir jei patinka įsigyti sofą- lovą MALAGA ir tikrai nenusivilsite 🙂 Šią sofą įsigijo ir mano tėvai.

14255808324991

Joana iš Panevėžio pirkusi sofą-lovą Hugo:

laba diena,pirkom is jusu „Hugo“ sofa-lova,esam labai patenkinti,miegoti labai patogu,nereikia net papildomai nieko pakloti.Aciu

20150314_152421maz-700x525

Sevastiana iš Vilnių pirkusi sofą- lovą Lotė -5 :

Sveiki, esami labai patenkinti išvaizda ir komfortu. Geras aptarnavimas. Nuostabį medžiagą.

Rūta iš Kauno pirkusi sofa-lovą Hugo-6:

Prieš šventiniu laikotarpiu 2014 metų pabaigoje užsisakiau sofą Hugo-6. Užsakymas buvo įvykdytas sutartu laiku, įmonės atstovai bendravo labai maloniai. Esu patenkinta “Arto baldų” atliktu darbu bei kaina.

 

HUGO-6-sofa-700x466

Violeta iš Kauno pirkusi lovą Romeo:

Labas vakaras, labai atsiprašau už anksčiau neatsakytą laišką. Tai vis ta pati laiko stoka… . Tikrai taip, įsigijau pas Jus prekę, t.y. miegamojo lovą ir tuo be galo džiaugiuosi. Noriu pasakyti tikrai labai daug gerų ir gražių atsiliepimų apie pirkinį. Tai pirkinys į kurį norisi dar ir dar kartą pažvelgti – jo išvaizda kerinti. Tai pirkinys, kurio kokybe tikrai norisi didžiuotis. Esu labai kritiškas žmogus, todėl man be galo svarbi kokybė. Gaminio dizainas – nepriekaištingas, siūles – gražios ir tvarkingos, lovos surinkimas – itin paprastas, gaminiui parinktos medžiagos kokybiškos, gaminys be galo patogus. Kartais net sunku patikėti, kad tai lietuviška produkcija.
Blogų atsiliepimų čia neradote ir nerasite, jų tiesiog nėra.
Noriu pasakyti Jums labai didelį AČIŪ už patogią, jaukią ir gražią lovą!!!

Alionka pirkusi lovą Viktorija:

Ačiū už gerą aptarnavimą. Viskas gerai, likę patenkinti.

Svetlana pirkusi sofą-lovą HUGO :
„Laba diena, noriu padėkoti už puikų aptarnavimą, įsigyta sofa Hugo esu patenkinta, yra patogi, tik patalynės dėžė galėtu būti didesnė.“

Eglė iš Airijos pirkusi lovą Romeo:

Labai grazi lova,patogi,tokia kaip ir nuotraukoje,jokiu trukumu, gera kokybe .
Saunus pardavejas,puikus ir mielas bendravimas .

Renata iš Norvegijos pirkusi lovą Viktorija:

labai esame patenkinti sia grazia, patogia ir isties prabangia lova! aciu!

Vytautas pirkęs sofą lovą Hugo-6:

Sveiki, isigijome sia sofa ir labai patenkinti jos kokybe! Rekomenduoju visiem!

Povilas Kazėnas pirkęs lovą Viktorija:
lova nuostabi aciu

Andrej Mirnyj pirkęs minkštą kampą „Bono“:
Kampas patinka, ir grazus, ir patogus. Vaiko kambarys atrodo kaip svetaine.