Minkšti baldai

Pradžia / Minkšti baldai

Minkšti svetainės baldai visiems kurie vertina ne tik išskirtinį dizainą, bet ir nepakartojamą patogumą. Arto Baldų asortimente rasite įvairaus stiliaus ir dizaino baldų – tiek klasikinių, tiek ir modernių, tad juos lengvai galėsite priderinti savo namų interjere. Minkšti atlošai leis įsipatoginti ir mėgautis maksimaliu komfortu, o minkšti baldai su miegamu mechanizmu puikiai tiks tiek kasdieniniam, tiek ir retesniam naudojimui. Visuose modeliuose su miegamu mechanizmu yra įmontuota ir patalynės dėžė, kuri bus puiki vieta rečiau naudojamiems daiktams susidėti. Tai baldai, kuriuos įsigiję įvertinsite ne tik puikų stilių, bet ir funkcionalumą!

Minkštiems baldams spalvą galite rinktis iš gausios audinių kolekcijos, kurioje yra daugiau nei penkiasdešimt skirtingų tekstūrų audinių. O norintys dar daugiau unikalumo, gali rinktis kelių spalvų, ar skirtingų tekstūrų audinių kombinacijas. Garantuojame, kad Jūsų pasirinkti minkšti baldai ne tik, kad atrodys puikiai, bet ir bus ypač tvirti, kadangi jų gamyboje naudojamos kruopščiai atrinktos aukščiausios kokybės medžiagos (tokios kaip buko mediena, fanera ir pan.), kurios ir užtikrins baldų ilgaamžiškumą ir tvirtumą.

Mes mielai atsakysime į visus klausimus susijusius su mūsų produkcija, bei padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996, arba el.paštu artobaldai@artobaldai.lt ir gaukite išsamią konsultaciją, kurios metu pasidalinsime Jums naudingais patarimais.