Ieškantiems tobulo minkštų baldų komplekto savo namams turime parengę visą kolekciją baldų, kurie puikiai tarpusavyje dera ir yra elegantiški. Rinkitės sofas, fotelius ir pufus pagal tai kiek turite vietos ir papuoškite savo namus. Visi minkštų baldų komplektai yra ne tik, kad elegantiški, bet ir funkcionalūs – turi miegamus mechanizmus ir patalynės dėžes. Tai ypač patiks vertinantiems savo poilsį ir praktiškumą.

Minkštų baldų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, tokios kaip buko mediena ir fanera, kurios pasižymi ypač dideliu tvirtumu, tad Jūsų pasirinkti baldai tarnaus ne vienerius metus. Miegamosios vietos užpildui naudojamas putų poliuretanas, kuris bus tvirta atrama stuburui viso miego metu. Spalvą minkštiems baldams galėsite rinktis iš daugiau nei penkiasdešimt skirtingų audinių kolekcijų. Tad ne tik, kad lengvai išsirinksite norimą atspalvį, bet ir galėsite kombinuoti ir tarpusavyje derinti skirtingų spalvų ir raštų audinius. Galime pasiūlyti lengvai valomų ir tvirtų audinių, kurie atrodo elegantiškai ir tikrai papuoš Jūsų pasirinktus minkštus baldus.

Siekiame, kad mūsų asortimente rastumėte sau tinkamiausius baldus, tad jei turite klausimų susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996 , arba elektroniniu paštu artobaldai@artobaldai.lt ir mes atsakysime į visus kilusius klausimus ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą atitinkanti visus Jūsų poreikius.