Minkšti kampai

Pradžia / Minkšti baldai / Minkšti kampai

Ieškote išskirtinio minkšto kampo, kuris būtų ne tik patogus, bet ir gražus? Turime Jums ką pasiūlyti! Mūsų gaminami minkšti kampai išsiskiria iš kitų savo moderniu ir elegantišku dizainu. Kiekviena baldo detalė yra apgalvota iki pačių mažiausių smulkmenų, todėl įsigiję minkštą kampą iš mūsų asortimento, galėsite džiaugtis jo išpuoselėtu dizainu. Dalis minkštų kampų yra su miegamu mechanizmu, kas yra ypač patogu norint baldą naudoti tiek kasdieniniam miegojimui, tiek ir retesniam. Taip pat minkšti kampai su miegama vieta turi ir patalynės dėže, kurioje laisvai tilps patalynės komplektas, ar rečiau naudojami daiktai.

Minkšti baldai gali būti aptraukiami tiek audiniu, tiek natūralia ar dirbtine oda. O norintys dar daugiau individualumo galės kombinuoti skirtingų spalvų ir tekstūrų audinius. Kolekcijoje turime daugiau nei 50 skirtingų audinių palečių, tad čia išsirinks net ir patys išrankiausieji. Taip pat galėsime pasiūlyti audinių, kurie gerai valosi ir tinkami turint augintinių. Minkštų baldų gamyboje naudojamos tvirtos ir kokybiškos medžiagos, tokios kaip buko mediena ir fanera, tad jų tvirtumą garantuojame!

Turite klausimų? O galbūt reikia patarimo renkantis minkštus baldus? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996, arba elektroniniu paštu artobaldai@artobaldai.lt ir mes padėsime išsirinkti baldus atitinkančius Jūsų poreikius.