Pufai

Kiekvienam stilingam interjerui reikia ryškių ir funkcionalių akcentų. Tam puikiausiai tinka pufai – jie ne tik, kad neužima daug vietos, bet yra lengvai perkeliami iš vienos namų vietos į kitą ir yra puikus baldas kuomet susirenka didesnė draugų kompanija ar tiesiog norisi pailsinti kojas. Arto baldų gaminami pufai ne tik, kad yra elegantiškų formų, bet ir nepakartojamai patogūs. Rinkitės pufą ir mėgaukitės jo praktiškumu.

Kad pufas taptų stilinga interjero dalimi rinkitės audinį, natūralią ar dirbtinę oda – pufas gali būti aptraukiamas bet kuriuo iš šių variantų. O norintys dar daugiau individualumo gali rinktis įmantrius raštuotus audinius. Kolekcijoje turime daugiau nei 50 skirtingų audinių palečių, tad čia išsirinks net ir patys išrankiausieji. Taip pat galėsime pasiūlyti audinių, kurie gerai valosi ir tinkami turint augintinių. Minkštų baldų gamyboje naudojamos tvirtos ir kokybiškos medžiagos, tokios kaip buko mediena ir fanera, tad tad pufas bus itin tvirtas. O minkštumo pufui suteiks putų poliuretanas, kuris ilgainiui nesusidėvės ir pufu džiaugsitės ne vienerius metus.

Turite klausimų? O galbūt reikia patarimo? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996, arba elektroniniu paštu artobaldai@artobaldai.lt ir mes padėsime išsirinkti baldus atitinkančius Jūsų poreikius.