Sofos-lovos ne tik poilsio vieta diena, bet ir patogi miegama vieta naktį. O pasirinkus sofą-lovą iš kruopščiai atrinkto Arto Baldų asortimento ji taps elegantiška svetainės interjero dalimi. Apgalvotas dizainas ir elegantiškos formos puikiai tiks tiek klasikinio, tiek ir modernaus stiliaus interjere. O derindami sofą-lovą su foteliu sukursite puikiai derančių tarpusavyje baldų komplektą. Patogus išlankstomas mechanizmas leis be vargo sofą paversti patogia miegama vieta. O sofoje įmontuota patalynės dėžė pravers norint susidėti patalynės komplektą, ar rečiau naudojamus daiktus.

Sofos-lovos gali būti aptraukiami tiek audiniu, tiek natūralia ar dirbtine oda. O norintys dar daugiau individualumo galės kombinuoti skirtingų spalvų ir tekstūrų audinius. Kolekcijoje turime daugiau nei 50 skirtingų audinių palečių, tad čia išsirinks net ir patys išrankiausieji. Taip pat galėsime pasiūlyti audinių, kurie gerai valosi ir tinkami turint augintinių. Minkštų baldų gamyboje naudojamos tvirtos ir kokybiškos medžiagos, tokios kaip buko mediena ir fanera, tad jų tvirtumą garantuojame!

Turite klausimų? O galbūt reikia patarimo renkantis minkštus baldus? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996, arba elektroniniu paštu artobaldai@artobaldai.lt ir mes padėsime išsirinkti baldus atitinkančius Jūsų poreikius.