Čiužiniai

Pradžia / Čiužiniai

Kokybiški spyruokliniai ir nespyruokliniai čiužiniai geram Jūsų miegui. Tvirto pagrindo čiužiniai, pasižymintis ortopedinėmis savybėmis, sukurti taip, kad miego metu pajaustumėte maksimalų komfortą ir atsipalaiduotumėte po sunkios darbo dienos. Čiužinio kietumą galite rinktis pagal tai, kaip esate pratę miegoti – kietai mėgstantiems miegoti žmonėms turėtų patikti čiužiniai su kokoso pluoštu, o minkščiau mėgstantys miegoti turėtų įvertinti čiužinus su Memory medžiaga, kuri prisitaiko prie kūno formų ir apgaubia visą kūną. Čia čiužinį ras ir tie, kurie vertina natūralumą! Jiems ypač turėtų patikti čiužiniai su lateksu ir jau anksčiau minėtu kokoso pluoštu. Visų čiužinių gamyboje naudojamos inovatyvios ir kokybiškos medžiagos, kurios užtikrins čiužinio ilgaamžiškumą ir tvirtumą.

Mūsų siūlomų čiužinių asortimente rasite tieks spyruoklinių, tiek ir nespyruoklinių čiužinių. Spyruokliniai čiužiniai yra minkštesni, o štai nespyruokliniai dėka savo vientiso branduolio yra kietesni. Tiek spyruokliniai, tiek ir nespyruokliniai čiužiniai pasižymi ypač geru laidumu orui ir yra tinkami ir suaugusiems, ir vaikams. O norintiems užtikrinti maksimalią švarą savo namuose, turėtų patikti ir tai, kad čiužinių užvalkaluose yra įsiūti užtrauktukai, kurių dėka, norint išskalbti užvalkalą, galėsite jį nuimti be jokio vargo!

Dvejojate kuris čiužinys Jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996 , arba el. paštu artobaldai@artobaldai.lt ir mes padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią čiužinį!

Load More Posts