Spyruokliniai

Pradžia / Čiužiniai / Spyruokliniai

Didelis spyruoklinių čiužinių pasirinkimas vienoje vietoje! Čia rasite tiek kietų, tiek ir minkštesnių čiužinių, o iš gausaus asortimento beliks išsirinkti sau tinkamiausiąjį. Mūsų asortimentas gausus čiužinių įvairove – turime čiužinių su natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip kokoso plaušas, ar lateksas, taip pat čiužinių su putų poliuretanų, kuris suteikia čiužiniui tvirtumo, bei čiužinių su prie kūno prisitaikančia Memory medžiaga. Skirtingi spyruoklių blokai – skirtingiems poreikiams. Pocket tipo spyruoklės yra didesnės ir labiau amortizuojančios, tad ypač tiks ieškantiems minkštesnio čiužinio. Tuo tarpu spyruokliniai Multipocket spyruoklių bloko čiužiniai pasižymi didesniu spyruoklių skaičiumi ir tolygesniu svorio paskirstymu čiužiniui.

Kiekviena spyruoklė gamybos metu įvelkama į specialų medžiaginį maišelį ir juda atskirai, tarpusavyje nesiliečia ir neskleidžia jokio garso. Tai ypač patogu tiems kas miega neramiai, kadangi judesiai nepersiduoda šalia miegančiam partneriui. Kiekvieno čiužinio užvalkale yra specialūs užtrauktukai, kuriuos atsegę padalinsite čiužinio užvalkalą į dvi atskiras dalis ir galėsite skalbti čiužinio užvalkalą, taip palaikydami maksimalią švarą savo namuose.

Išsirinkote čiužinį, tačiau nesate įsitikinę, kad tai tinkamiausias variantas, kurio ir ieškote? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996, arba el. paštu artobaldai@artobaldai.lt ir mes padėsime išsirinkti būtent Jums tinkamiausią čiužinį!

Load More Posts