Dvigulės lovos

Pradžia / Lovos / Dvigulės lovos

Net ir patiems išrankiausiems Arto Baldai turi ką pasiūlyti! Modernios dvigulės lovos užburiančios savo linkiais ir netradicinėmis formomis tiems, kas nori išskirtinio dizaino miegamojo. O klasikinį stilių vertinantiems turėtų patikti tradicinių formų lovos dekoruotais rankų darbų galvūgaliais. Tai lovos vertinantiems estetiką ir eleganciją, kadangi kiekvienas gaminys yra kruopštaus darbo pavyzdys, kurio net ir pačios mažiausios detalės yra apgalvotos iki visų smulkmenų. Kiekviena lova yra gaminama individualiai Jums, kad atitiktų visus poreikius ir būtų vienintelė tokia!

Lovų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, tokios kaip buko mediena ir fanera, kurios pasižymi ypač dideliu tvirtumu. O tankios ir amortizuojančios grotelės, tinkamos visų tipų čiužiniams, komplektuojamos kartu su lova. Įsigydami lovą galėsite rinktis iš daugiau nei penkiasdešimt skirtingų audinių kolekcijų, tad baldus lengvai priderinsite prie miegamajame jau vyraujančių spalvų. Galime pasiūlyti lengvai valomų ir tvirtų audinių, kurie tiks net ir turintiems augintinių namuose.

Turite klausimų? O galbūt norite susikurti savo svajonių lovą patys? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996 , arba elektroniniu paštu artobaldai@artobaldai.lt ir mes suteiksime išsamią konsultaciją, bei patarsime. Rinkitės laiko patikrintą kokybę ir mėgaukitės išskirtine miegamojo lova!

Load More Posts