Nespyruokliniai

Pradžia / Čiužiniai / Nespyruokliniai

Nespyruokliniai čiužiniai vertinantiems savo poilsį ir maksimalų komfortą miego metu. Arto Baldų asortimentas išsiskiria čiužinių gausa – čia rasite tiek kietų, tiek ir minkštesnių čiužinių, tad garantuojame, kad čiužinį išsirinks net ir patys išrankiausieji! Kruopščiai atrinkta nespyruoklinių čiužinių kolekcija pasižymi tvirta atrama stuburui ir sudedamųjų medžiagų įvairove. Turime čiužinių su Memory medžiaga prisitaikančia prie kūno formų ir apgaubiančių visą kūną, taip pat ir putų poliuretano čiužinių, kurie išsiskiria ypač geru laidumu orui. Vertinantys natūralumą kolekcijoje ras čiužinių su lateksu, bei kokoso plaušu. Tai kolekcija kurioje čiužinių yra kiekvienam skoniui. Rinkitės patikrintos kokybės čiužinį už optimaliausią kainą ir mėgaukitės kiekviena lovoje praleista akimirka!

Visi čiužiniai užvalkale turi užtrauktukus, kurių dėka lengvai galėsite nuimti čiužinio užvalkalą ir jį valyti. Užvalkalai yra pagaminti iš lengvai prižiūrimo, tvirto trikotažinio audinio, kuri galima skalbti. Norintys natūralesnės sudėties čiužinio užvalkalo, galės tokį rinktis iš kelių skirtingų rūšių – su bambuko siūlais, viskoze, ar impregnuota alijošiaus ekstraktais. Visi kolekcijoje esantys čiužiniai tinkami tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

Išsirinkote čiužinį, tačiau dvejojate ar jis Jums tinkamas? Susisiekite su mumis telefonu +370 656 23996 , arba el. paštu artobaldai@artobaldai.lt ir mes išsiaiškinę Jūsų poreikius padėsime išsirinkti geriausiai tinkanti variantą.