Lovos

Pradžia / Lovos

Dvigulės ir viengulės miegamojo lovos kiekvienam skoniui. Mūsų asortimentas gausus modelių įvairove – čia rasite tiek klasikinio, tiek ir modernaus dizaino lovų, kurias galėsite laisvai derinti prie interjere vyraujančio stiliaus. Taip pat visus lovų modelius galime modifikuoti ir keisti jų dizainą, taip pritaikydami baldus Jūsų individualiems poreikiams. Kiekvienas lovos modelis yra gaminamas su minkštais atlošais, kad būtų patogu atsiremti ir mėgautis kiekviena poilsio minute. O mėgstantiems palaikyti švarą savo namuose ypač turėtų patikti lovų modeliai, kurių užvalkalus galima nuvilkti ir skalbti. Taip pat visus lovų modelius galite užsisakyti su talpia patalynės dėže.

Galime pasigirti didele audinių įvairove – spalvą savo pasirinktam lovos modeliui galėsite rinktis iš daugiau nei 50 audinių palečių. Taip pat svarbu paminėti, kad visi modeliai gaminami iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų, kurios yra nekenksmingos žmogui ir atitinka Europos sąjungos reikalavimus, tad pas mus įsigyta lova ne tik, kad papuoš Jūsų namus, bet ir bus tvirta ir ją džiaugsitės ne vienerius metus.

Išsirinkite savo svajonių lovą iš gausaus Arto Baldų asortimento už geriausią kainą ir mėgaukitės nepakartojamu poilsiu! Jei Jums kilo klausimų dėl kurio nors mūsų gaminio, į visus klausimus atsakysime telefonu +370 656 23996 , arba el. paštu artobaldai@artobaldai.lt .

Load More Posts